castorama

Na warsztatach uczniowie doskonalili swoje umiejętności techniczne w obróbce drewna takie jak: szlifowanie, sklejania, przerzynanie, wiercenie otworów, mierzenie. Uczniowie po raz pierwszy w swoim życiu mogli prawidłowo złożyć półkę z gotowych elementów. Wszystko odbywało się w bezpieczny sposób i pod fachowym okiem pracowników Castoramy pani Marty Kościelny i pana Wojciecha Wilka. Pracownicy Castoramy przygotowali dla wszystkich uczniów fartuchy ochronne, maski, okulary oraz zapewnili wszystkie materiały konieczne do przeprowadzenia zajęć. Zajęcia cieszyły się zainteresowaniem ze strony uczniów, którzy pracowali bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem. Na zakończenie każdy uczestnik warsztatów otrzymał dyplom oraz mały souvenir.

Pamiątkowe zdjęcie