podatek

To akcja, której celem jest wspieranie szkoły Twojego dziecka. Ma ona na celu podnoszenie jakości nauczania dzieci i młodzieży poprzez zbieranie funduszy na zakup pomocy dydaktycznych, (sprzętu komputerowego, oprogramowania, tablic multimedialnych i innych). Wyposażenie szkoły w nowoczesne narzędzia pozwoli uczniom zdobywać wiedzę w przystępny i atrakcyjny sposób.
Nasza szkoła bierze udział w akcji i posiada swój indywidualny identyfikator:
110440 Wpisując powyższy numer w zeznaniu podatkowym można przeznaczyć 1% podatku dochodowego na naszą placówkę. W ten sposób pieniądze z 1% podatku trafią na konto naszej szkoły, utworzone w Fundacji Rosa.
W imieniu dyrekcji, grona pedagogicznego oraz społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej Nr 4 im. ks Stefana Pieczki w Raciborzu zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego za rok 2012 na rzecz naszej szkoły.
Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania wszystkim dotychczasowym darczyńcom za przekazane fundusze w poprzednich latach.