Przyjaciel szkoły

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

Nasze sukcesy i osiągnięcia zawdzięczamy również Przyjaciołom Szkoły, którzy swoim zaangażowaniem i ofiarnością pomagają w realizacji planów.
Dyplom „Przyjaciel Szkoły” otrzymują osoby i instytucje szczególnie zasłużone na rzecz naszej placówki. Ich działania w istotny sposób wpłynęły na podwyższenie jakości pracy szkoły, popraw bazy materialnej oraz tworzenie pozytywnego wizerunku szkoły w środowisku lokalnym. Wnioski o przyznanie statuetki mogą składać przedstawiciele organów szkoły: Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski, a zatwierdza RP.